První pocity?

Sedím v autě, žaludek jako na vodě s bolestí hlavy, v krku a očima vybrečenýma do sucha. Takhle to vypadá, když si jedeš plnit sen. Pořád mám ale pocit, jako bych sama sebe vlastně pozorovala z dálky.

Loučení bylo těžké, dojemné, bolestivé. Mamka mě překvapila svou podporou, od taťky přišla přesně ta reakce, kterou jesm čekala, segru to přešlo asi jen povrchově, ale s Míšou to bylo těžké. To byl můj kámen úrazu. To, proč mě to tak vzalo. Jsme na sebe zvyklí. Být spolu někdy ve dne v noci, bez ponorky a jsme tak spokojení, máme rádi svou pohodičku, ale je třeba tu pohodičku občas opustit, aby bylo čeho si vážit. Za celé tři roky, co jsme spolu, jsme nebyli bez sebe dýl než tři noci a teď nás mají čekat dva měsíce, nepředstavitelné.
_____________________________________
Tak jsme tu, v karavanu, vybalené věci a velká otázka, co bude dál.

V hlavě mám o tázky typu jestli to zvládnu, jestli to nebyl ten nejdebilnější nápad na světě, jestli jsem to celé vlastně nepodcenila – už vím, že jo. Měla jsem pocit, že toho s sebou tahám hrozně moc ale opak je pravdou. Už teď vím, že jsem si měla sehnat jedny teplejší kalhoty, podvlíkačky, tepláky, nakoupit si takové ty základní suroviny v ČR, vzít si víc domácích vajíček a klidně i brambory, vzít si krabičku na svačinu a větší láhev na pití.

Myslela jsem ,že na svačiny budeme chodit zpátky ke karavanům, ale to je mylný úsudek a budeme celý den na poli. Otázkou zůstává, jak vydržím celý den nečůrat?
_____________________
No, ale kalhoty a krabičky se dají lehce vyřesit, kousek je obchod, s potravinama mi taky nic jiného nezbývá – i když ani nechtějte vědět, co všechno se tady kupuje v plastovém obalu… vlastně by bylo jednodušší říct, že bez obalu se tady v běžném obchodě nedá sehnat asi nic….

No ale jinak je tady hrozně krásně. Farma vedle farmy, moře je kousek od nás, krásná architektura, kanály… to zase jo! Ale už teď vím, že bez toho mojeho Myšáka už nikdy na takovou dobu a takové dobrodružství nechci jet ❤️

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *